Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

З нагоди Дня Конституції України в закладі проведена патріотична онлайн-година "Вимріяна поколіннями."

28 червня 2023 о 14:42 | Якименко Т. М. | немає коментарів

21.06 учні філії здійснили онлайн-екскурсію "Країнами Європи",22.06 всі бажаючі змогли приєднатись до розучування пісень літнього циклу,23.06 учні 5-9 класів працювали над створення презентації "Моє рідне село."

24 червня 2023 о 13:11 | Якименко Т. М. | немає коментарів

20 червня юні поети філії поглибили свої знання про літературні жанри.Діти пригадали ,що таке акровірш,і кожен спробував розкрити в собі поета.

20 червня 2023 о 21:21 | Якименко Т. М. | немає коментарів

19 червня діти з задоволенням долучились до онлайн-вікторини "В гостях у казки."

19 червня 2023 о 20:19 | Якименко Т. М. | немає коментарів

16 червня в філії відбулося вручення свідоцтва про базову загальну середню освіту випускнику 9 класу Блішуну Кірілу. Після свята був смачний козацький куліш.

19 червня 2023 о 10:35 | Якименко Т. М. | немає коментарів

16 червня завідувач філії Якименко Тамара Миколаївна звітувалась про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю за 2022-2023 навчальний рік

17 червня 2023 о 15:25 | Якименко Т. М. | немає коментарів

14 червня учні філії перевірили свої знання про тварин, взявши участь у розважальній грі "Закохані в зоологію."

14 червня 2023 о 20:25 | Якименко Т. М. | немає коментарів

13 червня учні 1-3 класів подорожували в світ казки. Діти пригадали героїв сучасних казок та прочитали казку Лідії Прит "Одного бажання мало."

13 червня 2023 о 18:42 | Якименко Т. М. | немає коментарів

12 червня учні філії продовжили працювати над проєктом.Група "Пошуковці" створили фотоколаж "Моє село."

13 червня 2023 о 18:15 | Якименко Т. М. | немає коментарів

09 червня учні філії почали працювати над проєктом "Куточок рідного села".Діти об'єдналися в групи "Дослідники" і "Пошуковці" та обговорили завдання проєкту.

08 червня учні філії ,переглянувши презентацію "Квіти -символи України",з задоволенням долучилися до створення плакату. Кожна дитина намалювала свою улюблену квітку.

07 червня в філії була проведена гра "Експрес здоров'я"Діти змогли розширити і поглибити знання про навички здорового способу життя,повторили правила поводження в екстремальних ситуаціях.

06 червня учні філії долучилися до гри-квесту "Здоровим бути здорово".На занятті діти отримали корисні поради щодо збереження і зміцнення здоров'я та повторили правила режиму дня школяра.

05 червня всі бажаючі змогли долучитися до брейн-рингу "Світ музики."Діти пригадали улюблені пісні, перевірили свої знання про музичні інструменти.

Другого червня в Макарівській філії пролунав останній дзвоник. Випускника з закінченням навчання вітали завідувач філії Якименко Тамара Миколаївна та першокласники.

До Міжнародного дня захисту дітей у філії пройшла виховна година в режимі онлайн "Місія честі,любові,добра."

До Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу в філії пройшла інформаційна година "Пам'ятаємо історію-повертаємо територію."

18 травня 2023 о 11:54 | Якименко Т. М. | немає коментарів

З 15.05-21.05 2023 р. в закладі проходить Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях, заміських дорогах, у транспорті. В рамках тижня у 1 класі були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів. Школярі 2-3 класів взяли участь у вікторині "Знай та розпізнавай дорожні знаки",у 5-9 класах пройшло заняття "Безпека руху-запорука життя і здоров'я".17 травня 2023 року проведено єдиний національний урок «Безпечна дорога додому»

17 травня 2023 о 18:20 | Якименко Т. М. | немає коментарів